Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cassie-horor story

28. 2. 2008

 

Chcete se stát jednou z postáv tehle povídky? Napište do komentáru jmeno vaši postavy, když chcete aj její roli. Dej se odehráva v kempu, který navštívi parta teenageru....ale tajomnej strelec je již obsadenej :D

a lot of fun... :D

 

Strelec

 

 

 

 

 

 

 

Part-1

Byla noc. Všude byl cítit pach rozkladajíceho sa masa a po temných uličkách se naháneli jenom krysy, které hledali neco pod zoub. Jedna z nich, zjevne tá, která mela nejlepší čich, vlézla cez díru do kanála. Všude byla voda, ale kryse bežla dál. Čím hloubeji šla, tým byla tma hustejší. Když prešla asi 30 Obrazekmetru, zaslechla nečí hlas. Ze zvyku se stáhla do úzadí a koukala se, co se deje. Pred ní na podlaze ležela mrtvola nejakého muže. Nad ním se sklánela další postava s revolverem v ruce. Když si to kryse promyslela...zjevne by bylo lepší utéct než nechat se zabít. Tak hodila spátečku a bežela spet. Naneštestí pro Strelce nebyla dostatočne rychlá...Strelec ji koutkem oka zhlédnul a v ozvene dvou výstrelu ani nebylo slyšet zoufalý piskot krysy, kterou ted voda odnášela v dály.

----

9:00

Dalši den ráno budík na nočném stolíku ohlasoval 9 hodin. Byl pondelek, první den jarích prázdnin a spod periny vykoukli nejprv svetlé vlasy...pak hnedé oči, soumerný nos a ponekud bledé rty. Atrej doširoka zívnul a posadil se. Dnes mel v plánu jít do kempu s partou. A možná pujdou taky holk. Zebral ze zeme nejaké hadry a zamíril do sprchy. Venku svítilo sluníčko a byl náádherný jarný den :D . Práve vcházel do sprchového koutu, když mu začel vibrovat mobil... “Človek práve vstal a již ho otravujou..” prehodil si cez sebe košili a vrátil se spet ke stolku. “Kdo tam?” napul otrávene se zeptal do telefonu

“To sem já....počkej...vzbudil sem te?”

“Ne, již sem vzhuru...co je, Masho? Chci se jít osprchovat.”

“Já jenom, že ten kemp se možná ruší...”

(Atrej nazlostive zapnul reproduktr) “Aha...a proč?”

“To fakt nekoukáš správy, Atreji? Dnes nad ránem našli blízko kempu nejakou mrtvoli v kanálu.”

“Jo, fakt supr...” (skočil mu do reči Atrej) neboj, neohlásim te policii, ale doufam že si zabil Samuraje...v poslední dobe mi začína lézt na mozek..”

“Ty idiote, to sem nebyl ja!”

“Ach jo, tak proč chceš kvuli temu zrušit dnešek?”

(Masha ani nemusel odpovedet, aby to Atrejovi doplo...)... “Holky? Tak tedy pujdou?”

“Mno...to je neco...si na to prišel docela sám...nechceš medaili?” (podráždene se ozval Masha)

“Hodila by se...ta medaili má možná večsí hodnotu jak celý tvuj majetek..”

“Jj...fakt haluz...”

“Počkej...ty si VOLAL HOLKÁM?”

“Ješte ne, ale pochybuji, že nekoukají správy...”

“Pokud já vím...” premýšlel Atrej, “Cassie vstáva kolem 10. A ta by se ješte potešila, kdyby o tem vedela...vždyt ona miluje horrory a...”

“A co Lostie?”

(Atrej se opet zamyslel) “Masho, fakt si myslíš, že všichni o jarních prázdninách vstáveji pred 8 hodinu? A jako první si zapnou správy? Seš neco zežral? Nebo ti tvá nedala? Jestli jim zavoláš, postarám se, že další mrtvola v kanálu budeš TY!”

... zarval Atrej do founu a prerušil hovor. Se zlou náladou otočil kohoutkem na sprši a vytryskl z ní proud horké vody. ...mrtvoly v kanálu...nemohl uverit že dnes ráno se probudil se skvelou náladou.

 ---

O pár domu dále se probudil jiný človek. I když bylo neco po pul desáte, mel kruhy pod očima...jakokdyby celou noc nespal. Pohladem prešel s nasteních hodin na stolek pod oknem. Krom lampy a haldy papíru tady byli chirurgické rukavice a spod papíru trčela zbran. Konečne otevrel oči. Byli sivé jako mlha a černá mastná ofina mu bránila ve výhledu. Bez večší námhy Obrazekspod postele vytáhnul malou tác, na které byla asi včerejší večere. S neprítomným pohledem se koukal z okna a premýšlel nad dneškem. Pak mu pohled sklouznul na mapu kempu, která byla navrchu všech papíru....no jo...dnes v noci má další práci...

 

 

 

PART2

 

16:50

Bylo za 10 minut 17 a Atrej do báglu napchával posledné veci. Stan bere zazobanej Masha...met tak tky fotra starostu...mel by kopu prachu a všechny holky ve meste...ach jo....Namačkal ješte nejaké flašky ( vodku a slivku ) a nejaké žrádlo. Bágl byl napchanej jako nidy predtim. “Jo...již ho jenom zavrít...” jenomže byl tak nacpaný že to nešlo :D “No ták...” kouknul se na hodiny. O 5 minut se meli sejít a prudce trhnul zipsem. “Kúúúúr...” ani to nedorekl a jeho bágl se zespodu pretrhnul. Jinej velkej bágl nemel a byla jen jedna jediná možnost, aby to stretnutí sihnul...

17:06

“Kdepak si byl? Jdeš pozde!” zarval na Atreja Masha, který ho zahlédnul na konci ulici. Společne s Mashou tady byli taky Chalda, Arteis, Cassie a Lostie. “Ty vole...” začel se smít Masha, “Atreji ty maš styl...všichni se koknete na Atreje co to ze sebu nese!” Všichni se otočili. Namísto báglu an zádach mel Atrej v každé ruce 2 veliké LIDL igelity :DDD LOL. “Atrej Obrazeknemá na bágl, Atrej...” smíl se Masha. Atrej porádne zrudnul, no pak ho premohl vztek. Pustil své igelity na zem a začel zatínet peste. Masha si ho vubec nevšímal, smál se na celou ulici a vražedný pohled Lostie si všimnul až pozde. Atrej vrazil pestí Mashovi do ksichtu a hlava se mu otočila o 360° . Jen jen, že Masha nestratil vedomí, ale Atrej uderil znova. Ted ho trafil ješte silneji a spadnul na zem. Masha to ješte nechtel vzdát a chystal se vstát, když mu Atrej dal pekný kopanec do hrudi. Tohle již Mashovi vyrazilo dech. Na Mashovo štestí...a Atrejovo neštestí... se na ulici objevila policejní stráž. Hned spoznali kluka na zemi, Masha, starostuv syn, a beželi mu pomocit. Jeden z nich sejmul Atreja a spotal ho. Další se ujistil, jestli Masha žije.

 

“Co se stalo?” obratil se tretí na Mashu.

“Napadl me...” tiše rekl Masha.

“Tys mu na to ale dal dobrej duvod!” protestovala Lostie.

“Ale...napadl ho, že ano?”

(Lostie se koukla na Atreja, který ješte zourive koukal na ležíciho Mashu)

“Ty špinavej spartku, ty...” ale policista ho umlčel obuškem.

(Atrej zarval od bolesti. Lostie od strachu)

“ Hrubé napadení, vzpíraní se policii, vulgarita...” zapisoval si policista do notesu.

“Pujdeš s náma na stanici, grázle!”

“Co?” až ted se probudil Atrej “Nemúžete me...”

“Ty tady nebudeš ríkat, co mužeme a co nemužeme, tuhle noc zustaneš v predbežné vazbe, bez možnosti propuštení na kauci.”

(Atrej sklouznel pohledem na ostatních. Všechným bylo líto, že Atrej s nimi nepujde. Masha je pohode, ale...)

Obrazek“To je dobrý” rekl Atrej Cassie, která se neprátelsky koukala na policistu

“Dobrý...” rekl Chaldovi, který se chystal protestovat. “Užijete si to i beze mne.” Vzdychnul Atrej ve sprívodu 3 policistu se odebral na stanici.

“Ješte počkejte!” vzpomel si Atrej a otočil se. “Ve 2 igelitech je pití a žrádlo...to si zeberte a ostatní veci nechejte tady, nebudou mi chybet.”

“Zoberu je zo sebou a zejtra ti je vrátim.” Nabídla se Cassie.

“Díky.” usmál se Atrej.

“Nemáš zač” taky se usmála Cassie a když se Masha nedíval s obdivem pokroutila hlavu. To Atreji zlepšilo náladu a ponáhlel se na stanici.

 

17:30

Když policisté s Atrejem zmizeli, Chalda se šel kouknout do tašek... “Jo...tu je nejacé jídlo...a fasa!” rekl Chalda. Atrejova igelitka se protrhla :D Masha se tiše zasmál, ale Chalda to slyšel. Obrátil se na Mashu.

“Ješte jednou a zeberu si príklad od Atreje...”

“Nechte toho!” rekli Cassie a Lostie najednou.

“Ah..si smutnej, že tady neni Atrej co?” začel Masha. “Ja sem vedel, že mezi váma 2 neco je. Když sem vás pred týdnem pristihnul...”

“Co?!!” zvreskla Lostie. Ikdyž byl Chalda niní její ex, predstava, že...”

“No tak... uklidnite se lidi...co to s váma dneska je?” rekl Arteis, který byl toršku...ehm..mimo J

“Já ti reknu, co se deje!” zvreskl Masha a zezadu ho zatáhl za dready.

“Áu...to bolí...” rekl Arteis. “Ja rád sado - maso...ale tohle..”

(Atmosféry byla hustejší a hustejší. Masha se pustil do Arteise, Lostie kričela na Chaldu a Cassie se ji snažila upokojit.)

 

...Na konci ulice se objevil kluk s černýma vlasama. Mel meší bágl a díval se nahoru. Pak sáhl za opasek, aby se ujistil, že má se sebu zbran. Černý revolver byl na svým míste již nabitej... Naše parta byla na druhém konci ulice a nikdo z nich si ho vubec nevšimnul...

 

 

 

 

 

PART 3

 

17:45

Atrej spolu s 3 policistami vstoupil do vstupní haly. Policejní satnice byla eliká, asi 8 patrová budova s nekolika vežičkami. Atrej tady nikdy driv nebyl...neyl duvod... Zavédli ho do jedné místnosti s obrovským zrcadlem. Bylo jasné, že ho budou špehovat.

“Sednete si!” prerušil Atreje v skoumání místnosti nečí hlas

“Ja poručíčka Hiroiuki a ja bejt váš vyšetrovatelka” rekl lámanou češtinou černovlasý krpatý Japonec.

“...poručíčka?” zeptal se Atrej.

 

(Na druhé strane za zrcadlem se 3 policisté na sebe koukli a začali se smít. “No jo, chudák, schytal Hiroiukiho...nepujdeme na pivo?” “Ale jo, šéfovi rekneme, že je s tým grázlem Hiroiuki a nám tedy skončí práce.” “A kam pujdeme?” “Hmm...” zamyslel se první. “Pár metru od kempu je jeden pajzl. Slyšel sem, že tam obsluhují místni striptérky.” “Tak jo, jdeme tam!” souhlasil druhý a všichni 3 zmizeli. )

“Proč tady privedli te?” zeptal se Hiroiuki

“Co to kur....?” nechápal Atrej

“Eh, má čeština ju zlej?” zeptal se ho Hiroiuki.

“Jo zlá.” S odporem rekl Atrej “No tak, nechte me odejít. Nic sem neudelal!”

“Hm...” škrabnul se Hiroiuki. “My necháme te tady asi dnes. Potlouka tady se nejakej vrah. Stríli lidi a nechceš predce další mrtvola být.”

“To ne, ale...” prerušil ho Atrej.

“Rika si Strelec...” (pokračoval Hiroiuki) “a podle správ má v kempe dnes být...”Obrazek

“Cooo?” zreval Atrej

“Žadnej paniku, Poslali tam Hova - nejprv stríli, pak se ptá...hustý človek.”

“Musíte me pustit. Musím varovat me pratele! Dnes taky šli do kempu.”

“Tady pekne zustaneš!” rekl Hiroiuki a zvedl se...Atrej taky

“Jestli me nepustíte, uteču!”

Hiroiuki se zasmál “Odsud se nedá zdrhnout!” (Když odešel, Atrej zostal v místnosti samotnej. Pohled mu sklouznul na zrcadlo)

“Ale ovšem, že se dá!” zasmál se. Pak si vyzlékl triko (ÓÓÓóó J ) a kouknul se do zrcadla. Na zádach mel nejaké tetování....žeby to byl plán jako zdrhnout?

 

V místnosti na nejvyšším patre ve velice pohodlnem kresle sedel 34 letý chlap. Koukal se na Atreje, pak neco napsal do papíru. Když si Atrej vyzlékl triko, kouknul se líp do obrazovky, aby videl to tetování... (kdo ví, jestli jenom to J ) a pak hpo začel honem obkreslovat na jeden papír. Když byla skica hotová, zapnul mikrofon.... “Toho mladíka chi mít neustále na očích!” rekl a začel skoumat tattoo J

17:52

Naše parta se furt mezi sebu hádala a nikdo si Strelce nevšiml....krom Cassie. Když zazrela, jako si kontroluje pistoli, spanikarila. Chtela, aby se honem rpestali mezi sebu prát a aby zdrhli....ale bylo pozde.

“Prosím Vás, slečno, nevíte, kolik je hodín?” zeptal se Strelec Cassie, která mu byla zády. Všichni se prestali prát a koukali se na Cassie...pak na Strelce....Cassie...Strelce...Cassie...Cassie... Lol J ... Casise se otočila a koukla na své hodinky..

“Bude šest” rekla, ”Ješte neco potrebujete?”

”Jo, potrebuji vedet, jaks e dostanu do kempu. Jsem v tomhle meste novej a...”

(”To je špatnééé”...rekla si Cassie) ”Je mi líto, ale..”

“My taky jdeme do kempu, mužete jít s náma!” rychle rekl Masha. Otsatní souhlasne prikývli.

“To ste moc hodní, dekuji.” tiše rekl Strelec.

“Co je?” zeptala se Lostie Cassie, která se nehejbala. “Vypadáš, jakokdyby si koukala na ducha.”Obrazek

“To je v pohode.” Rekla Cassie. “Jdeme?” (byla to ale hloupa otazka, protože všichni už byli vpredu, jen ona stála na míste. Tak se rychle spamatovala a dobehla k ostatním.

 

18:00

Ješte furt byli uprostred námestí a Masha se vypravel se Strelcem...odehralo se tady tolik nepredvídatelných vecí...Atrej, který byl Mashuv celkem dobrej kamoš, se s ním popral na smrt. Policisté, kterí na takových místech, jako je nájmestí, nikdy predtím nebyly, zatkli Atreja. A chlap se optal partie teenageru kolik je hodin na námestí, kde veliké hodiny uprostred jednoduše nejde prohlídnout....práve odbylo šest.

 

 

 

 

PART 4

18:30

“3 piva, prosím.” Rekl mladé barmance Tomhawk, jeden ze 3 policistu, kterí namíso toho, aby strážili Atreja, šli na pivo. Hospoda “U neposkvrnených slečen” byla ve dne hospoda, po 22 hodine si to asi víte rpedstavit. Barmanky si zvlékali své uniformy a za 1 hodinu zarobili mnohem víc, než za celej den jako hospoda. Tomhawk, DeathPaint a Astreix tady byli jenom nekolik minut, když barmanka k nim pribehla s tácem v ruke. “To ale neni pivo.” rekl Asterix barmanke, když se kouknul na 3 sklenice. “Na učet podniku.” Tajemne rekla barmanka a šla k jinému stolu. DeathPaint jako první zebral sklenici a chvíli si ji s neduveru prohlížel. Pak si ji priložil k rtem a do dna to vychlastal. “Ty vole...” rozkašlel se...”To je ale tvrdý...ale taky dobrý....” Astrerix a Tomhawk již neváhali také zebrali své sklenice. Než to vychlastali, nastole se objevili další 3 sklenice. “Jo, slečno...” zeptal se DeathPaint, “j e to určite na učet podniku? Bo když pujdu domu opilej tak se mi nebude chtít platit nekolik litru za tenhle chlast.” “Nemusíte se bát,” rekla barmanka a podišla blíž. “Jde to na učet podniku,” zvlekla si svou zásteru a rozkročmo sedla na DeathPainta, “a nejen to....”

 

18:42

Chalda, Arteis, Lostie, Masha, Cassie a Strelec šli smerem ke kempu. A mezi sebu kecali. Lostie odmítla jít v blízkosti Chaldy, tak byla vpredu s Arteisem a vylívala si své srdíčko. Cassie s Chaldem jeli vzadu a nesli Atrejove LIDL igelity s chlastem, tiše...aby jich nebylo slyšet, drbali a drbali jako 2 staré slepice a zlostive se koukali na Mashu. Masha šel vedle Strelce a kladel mu otázky, odkud je a jak se jmenuje.

“Hel, Cassie,” obrátil se na Cassie, “Ty seš taky z Bratislavy, že jo?” “Ah, jo, jsem.” “Z Petržilky nebo....” “Petržalky...” opravila ho Cassie. “Vážne zeptal se Strelec. “Ja sem se tam narodil, z které ulice pocháziš ty?” “Ja sem se tam také narodila...a v tom čase tam bla jen jedna ulica, pokud si dobre pamatám...” “Vlastne jo, rekl Strelec, ale nic víc již nerekl, bo ho Masha opet zasypal otázkami. “Ty ho znáš?” Zeptal se Cassie Chalda. “Ne, rekla Cassie.” ( Je to nejaký divný...rikala si Cassie sama pro sebe. Poznala tam každeho teengera, a ten smrad má neco kolem 18...odhaduji...a rika že je odtamtud, ale ona ho tam nikdy nevidela. Pak vytáhla z kapsy mobil a vyskoušela vytočit Atrejovo číslo....nikdo to nezvedal, ale najednou...)

18:45

“Hmmm...” rikal si Hiroiuki, když pred ním na stole začel vibrovat Atrejuv mobil. Koknul se na displej....Cassie... “Hmm...to bude nejaka holka” premýšlel. Pak mobil zebral do ruky a zvednul to.

“Halóó?” zeptal se

“Atreji? Seš to ty?”

“Ne,tady policie...poručíčka Hiroiuki.”

“Policie?” na to slovo se strhla Cassie a napodiv také Strelec

“Jo, máme Atreja na starost tady já....rikal že jdete kempovat tedka...”

“To je pravda, jdeme, a rikal ješte neco?”

“No, krom toho, že chce zdrhnout pred vrazem zachranit tebe nic.”

(Cassie pomaly začalo docházet. Ikfyž vedela, že Strelec je daleko, určite naslouchal...proto musela blafovat)

“Aha, no to je škoda, že krom toho nic neríkal. A kdy ho hodláte pustit na slobodu?”

“No, my ho necháme den si tady...poslyšte...dneska v kempu bude zabíjet vrah...musíte honem všichni na stanici policejní....rychle!”

“Prominte, musim končit, dekuji za informace” rychle zamluvila Cassie situaci a zvesila.

“Kdo to byl?” zeptal se Cassie StrelecObrazek

“Ach...” začela opatne Cassie, “ z policie, prý si tam Atreja nechají jeden den.”

“A nerikali ješte neco?” zeptal se opet Strelec a kouknul se Casie hluboce do očí. Mel je stejne sivé jako Cassiine, ale šel z nich strach.

“Ne,” odvrátila Cassie pohled. Nedokázela čelit pohledu Strelce. Ikdyž se práve prozradila, proste musela. Pridala do kroku a pridala se k Lostie a Arteisovi.

“Zrejme jí budu muset sejmout jako prvou....” rekl si tiše Strelec a opet začel kecat s Mashou.

18:55

Atrej byl na policejní stanici a koukals ekolem sebe. Byla tady jedna kamera a dvere nebyli dobre zamknute. Kouknul se pres klíčovou dírku ale videl jenom tmu. “Asi pred dverama stojí jeden policista. To není hodne..” rekl si pro sebe. Ale nejdrív musí zehnat klíč. V skryté kapse, kterou mu neprohledali mel se sebu pro každý prípad sponu do vlasu, kterou by mohl použit. Aneb zavolá strážce dovnitr a klíče mu ukradne...ale musí to honem udelat... protože vrazi dlouho nečekají.

 

Part 5

19:50

Byl neskorej večer. V lese bylo ticho a jen sem-tam probehlo enjaké zvíre cez lesní stezku. Na kraji stezky pri velikém dubu sedel Hovo. Pred nim na zemi ležala slušna zbirka zraní...od granátov, cez revolvery až po samopal. Také tady byl menší bágl, v kterém byli náboje. Táto mise bylo pro Hova klíčová...nejen, že získa peknou kopu prachu, možná ho za to taky šéf povíší. Hovo byl nájemny vrah z jedné pražské agentury a mel za sebu již dost velikých akcí. “No jo,” rekl si, “človek nikdy neví...” a začel zbrane nabíjet.

19.55

“Šéfe?” ozval se z dverí Hiroiuki, “O nekolik minut schuza bude začínat duležitá. Mel by ste tam jít.”

“Dekuji, budu tam...” rekl policista, který práve skoumal Atrejovo tetování. Pred sebou mel peknou kopu papíru, ale ted študoval nejakou šifru... ۩☻☼♀♂♫♪۩ co by to asi mohlo bejt? :D Pak se kouknul na monitor a když videl že Atrej znudene sedí na židli, vypol monitor a odešel z místnosti. Jak tak kráčel smerem k výtahu, kouknul se na hodiny...bylo za 5 minut 8...”To sem zvedavý, co chtejí konzultovat” rikal si v duchu a strčil ruce do kapes saka.

19:58

Atrej se kouknul na své hodinyk. Bylo o 2 minuty 8...tedy o 2 minuty začne akci. O osmé se obvykle mení stráž, co znamená méň policistu v celem patre. Naneštestí byl v patre nejvyším. Takže mude muset se prodrat všemi až k východu. “Ach jo..” rekl si. Ale musí zachránit kamarády, tak to musí risknout. Vše si zatim dobre promyslel. Zaklopal na dvere a čekal když strážnik vejde dnu.

20:06

“Dobrej...” privítal Chaldu predavač hot-dogu Crusher, který se procházel po kempe.

“Dáte si hot-doga?”Obrazek

“Ale tak tedy jo,” rekl Chalda, protože umiral od haldiu a vytáhl lóve. Objednal 6 hot-dogu, pro každeho 1.

“Ste tady dlouho?” optal se Crusher, zatim co se zohrívali párky

“Práve sme prišli, proč?”

“Nedaleko v ružovem stanu sou 3 mladé slečny. Nafreya, katuška a slečna3. Sou tady již tejden.”

“Jo fááákt?” začel se zajímat Chalda. “Nevíte, jestli dnes odcházejí?”

“To nevím..” rekl Crusher a vytáhl kečup. “Jo...kečup nebo horčici?”

“Já nevím, dejte 3 s kečupem a 3 s horčicí...co víte ješte o tých holkách?”

“Mužu mít tak 17-18, neco jako vy, celkem pekné.”

“Díky za informace.” Podekoval Chalda a dal Crusherovi 200-vku. “Když chcete, prídte o pol hodinu pred náš stan... pujdeme se ožrat do lesa”

“Já nevíím....”

“Ale no tak, sem vám fakt zavázan, že ste mi rekli o tých holkách. Čekáme vás.” Rekl Chalda, zebrl hot-dogy a šel ke ružovýmu stanu.

 

20:11

“Kde to sakra...?” zeptal se Astrerix DeathPainta, který ležel oproti. Byl taky spoutaný a nemohl se hnout.

“Ja nevím...kde to sme...naposledy sem byl vzadu s tou barmankou a když sem se zvlékal, tak me porádne uderila po hlave .”

“Ja si nepamatuji nic odvtedy, jak nám donésli desáte pol deci.” rekl Tomhawk, který byl na druhé strane místnosti.

“Nekdo s nama pekne vyjebal..” rekl Asterix... “ale kdo?”

“Já.”

Asterix, Tomhawk a DeathPaint se koukli na prichozi osobu. Byl to chlap v maskáčech a v ruce držel samopal.

“Kdo ste?” zeptal se Asterix.

“Nepoznávate mne?” zeptal se jich Hovo a šel blíž.

“OMFG...ty si ten vrah, co zabíjí na objednávku co?” spoznal ho DeathPaint

“Jo, to sem já.”

“Chlapi, sme v prdeli,” rekl svým kolegum DeathPaint.

“Tak to tedy jste.” Hovo namíril na Asterixe.Obrazek

“A mužu pred tím, jak me zabiješ, vedet, kdo nás najal abychom si nás zabil?” skousil Tomhawk.

Hovo se zaksichtil. “A nemáte to jedno?” Pak jen zachytil Asterixuv pohled v očích a celou místnost zalila krev. Všchny zvírata, když slyšeli výstrely, zdrhli od horárny, v které byl Hovo, bezpečne se ukrýt. Když Hovo kouknul na svou perfektne vykonanou práci

s povzdychem si rekl. “Pro tohle sem se narodil.”

 

 

 

 

Part 6

20:11

Calda se rozhlížel kolem sebe. Byla tma a žádnou ružovou barvu nevidel.

“Možná když vylezu na strom, budu met lepší výhled a najdu ho drív..” myslel si Chalda. Pred ním stál vysoký strom.

“Du na to,” rekl si Chalda a začel se šplhet. Jediný problém byl, že Chalda byl trochu...ehm...tlustý a ani nevylezl nekolik metru, už z neho kapal pot.

“Co ted?” rikal si Chalda

(Odpoved prišla primo zhora... :D)

“Hej ty...nechceš pomoct?” (Ozval se nečí hlas)

“Kde jsi?” zeptal se Chalda. Nikoho kolem nevidel.

“Predse hore...na strome.”

(Chalda se kouknul nahoru mezi haluze a tam se objevil nejaký chlápek.)

“Nekoukneš se, jestli je náhodou nekde vdály ružový stan?”Obrazek

“ Hmm...ružový?” Co to je kur*a za barvu?”

“Eh...” nevedel Chalda co ríct. “Mužeš jít dole?”

“Když to prežiju...” tiše zamrmlal chlápek.

(o nekolik sekund byl dole)

“Jo a jinak.....jmenuji se Borlis.” Rekl týpek “Nechceš koupit trávu?”

“Eh...ne, díky...”

“Fakt ne? Supr kvalita! Dám ti zlevu”

“Ne nechci. Poslyš. Si tady dlouho?”

“Cos seš takovej zvedavej? Koukal na Chaldu Borlis. “Dám ti jedno kilo za....”

“Nestretl si tenhle tejden tady 3 holky?” zeptal se ho Chalda

“3 holky...hmmm..” vytáhl z báglu igelit. “jo, když koupíš, zavedu te k nim.”

“Tak dobre,” souhlasil Chalda, ale až když me k nim zavedeš.”

20:20

Bezdomovec Nillgardiar se potloukal po námestí... kam pujde dnes spát? “Hmm...” rozmýšlel. Mohl by jít pod most, ale tam vládne neprátelskej gang ´Homeless Gangsta s.r.o.´ .Nillgardiar patril k ´Homeless Prague Guardians´. Ale z toho ho dnes vykopli.

“Já se jím pomstím, že me nechali!” zakričel Nillgardiar a chvíli stál na míste.

“No jasne! V lese je opuštená chata! Nejak se do ní vlámu!”

Pak vykročil smerem ke kempu...ješte nevedel, co ho dnes v noci čeká...

 

 

20:30

“Tak tady jsou ty holky.” Rekl Borlis Chaldovi. Stáli pred stanem, který byl typicky holčičí. V tme byl méne videt, ale byl jasne ružový. Pak vlézl do stanu.

(Borlis, který ostal venku zaslechl krik. “Znásilnuje je beze mne?” a taky vlezl dovnitr.)

...v stanu byli holky jen v spodním prádle, z toho jedna holka jak se zdalo mela tam dole neco navíc.

“Ty jo, ty seš chlap?” zeptal se se smíchem Borlis slečny 3.

“Když ti to prekáži vypadni!” zrudnula a bežela se schovat pod postel

“Hele holky,” začel Chalda, “dnes v noci deláme mejdlo v lese...musíte prijít!”

“No...” začela jedna, která se stihla obléct, když byli zamestnaní slečnou 3.

“Nebylo od vás hezké sem takhle vtrhnout...ale rada prijdu. Jmenuji se katuška.”

“Ja taky...Nafreya...a ty seš..?”

“Chalda”

“A já sem Borlis. Nechcete trá....”

“Teší mne” rychle rekl Chalda a táhnul Borlise ze stanu. Tak o hodinu pri lese.”

Když byli venku, Borlis se kouknul na Chaldu.

“Ty mi nebudeš kazit kšefty!”

“A ty tuhle noc! A ted vypadni!”

“Nikam nejdu! Nejdrív mi dej prachy!”Obrazek

“Žádne nemám...tady máš svou trávu, nechci ji”

“Ach jo...kšefty v posledném roku nejdou, tak múžu jet na to vaše mejdlo?”

“Vyhulencu nebereme.”

“Ale beze mne bys nenašel ty holky!”

(To je pravda...rekl si Chalda) “Tak dobre, ale jestli budeš prátelum noukat tuhle trávu...”

“Jo, jo, pochopil sem, nevíte co je dobré.” Rekl Borlis a společne šli k stanu.

 

20:35

“Kde se ten Chalda fláka?” rikala si Cassie. Stan byl postavenej a všichni byli v stanu a vybalovali se. Casise se nechtelo. Byla pred stanem a zapálila ohen. Pak se koukla na mobil. Spomenula si na Hiroiukiho varování. Kdo je ten Strelec zač? “Rika, že je z mého mesta...ale jiste vím, že sem ho tam nikdy nestretla...” Pak zaslechla prasknutí haluze...šlo to z lesa.

“Co to...?” zlekla se Cassie.

“Stalo se neco?” zeptal se Cassie Strelec.

“Ach...ty seš tady? Nevedela sem, že nejsi v stanu.”

“No jo, začeli se tam hádat, tak jdu do príjemnejšího prostredí.”

“Myslíš mne?” zasmála se Cassie.

“Mužu si prisednout?” zeptal se Strelec.

“Eh..jo...sedni si” odpovedela Cassie.

“Hele, fakt pocháziš ze sídliska? Nikdy sem te tam nestretla.”

“Vlastne sem se tam jenom narodil.”

“Ahá...rekla Cassie” chtela se ho zeptat kam pak šel,a le ze stanu vyšel Masha.

“Co vy tady deláte? Nejdete nám helfnout?”Obrazek

“To víš že ne.” Rekli Cassie a Strelec najednou.

“Tak teda jo, vy 2. Nedostanete ani flašku chlastu!”

“Já mám od Atreja. Tam je toho dost. A kvalitnejšího než máš ty.”

“Když myslíš...” zaksichtil se Masha a vlézl spet do stanu. Strelec se kouknul na Cassie a začeli se smát.

 

PART 6!

 

 

20:58

“Tak co? Jedem?” Zeptal se Masha ostatnich. Na kraji lesa byli Cassie, Lostie, Nafreya, Katuška, Crusher, Chalda, Arteis a, samozrejme, Masha. Chybel jenom Borlis. “Na toho se mužeme vysrat. Máte všechno?” zeptal se Chalda. Lostie a Cassie. “Jo, všechno máme.” Rekla Cassie a vyložila si bágl na chrbet. Pak se pustili lesní stezkou.

21:03

“Hele, doufam, že je to kvalita, nechci své kámoše zklamat!” dopredu varoval Ohlaško Borlise, když byli na ceste pryč z kempu a smerovali k Borlisovmu domu. “Co to plácaš? Má mariška je nejlepší ve meste.” Nasral se Borlis. “A kolik by si chtel?” pokračoval Borlis.

“2 kilečka.” odpovedel Ohlaško.

“Jo, už tam budeme.”

Zanedlouho se dostali do jedné tmavé štvrte.

“Tady bejvám” rekl Borlis a ukázal na temer zbouraný barák.

“Hm...celkem pekné...”

“Tady.” Rekl Borlis a otevrel dvere a z predsíne šel rovno na pudu. Když otevrel dvere a Ohlaško zbadal všechnu tu trávu, usmál se. Využil teho, že byl Borlis k nemu chrbtem a zebral nejbližší strepník a uderil ho do hlavy.

 

21:15

Policejní schuze se skončila. Šéf byl neco nasrané, bo mu nedali 13. Plat.

“Pane?” Prerušil ho Hirouki. “Je tady.”

“Privedte ho sem.” Odpovedel a sadel si do kresla. O chvíli do místnosti prisel muž...nejspíš vezen.

“Ty jseš Temny apofis?” optal se ho se záujmem.

“Jo.”

Temny apofis byl člen gangu ´Homeless Gangsta s.r.o.´ . Zatkli ho pred rokem, když zabil neco pres 20 lidí. I když byl bezdomovec, byl to profesionálny voják.

“Mám pro tebe jednou práci. Když ji udeláš, zarídim, aby te pustili”

Temny apofis ze zasmál

“Posad se.” Prikázal šéf

“Ja vám nijakou práci delat nebudu. Poznam takovéhle triky”

Šéf ze stola zebral nejaké papíre a podal je Apofisovi.

“Opravdu...” začel Apofis...

“Jen udelejte co máte. O ostatní se nestarajte. Mám tady výstroj a máte k dispozici auto. Snad máte vodičák.”

“V dvaceti mi ho zebrali.” Usmál se Temny apofis a načáhl se za klíčkami.

“Tak teda jste zmenili názor.”

“K čertu jo!” zebral Apofis klíčky a zadním vchodem vyšel ze stanice.

21:20

Po lese kráčelo nekolik lidí. Nekdo z báglem na chrbte(Cassie), nekdo v objetí nejaké holky(Crusher a katuška), Obrazeknekdo s flašou v ruce(Lostie, Masha, Atreis), nekdo se držel za ruce(Chalda a Nafreya) a nekdo šel mírne pozadu(Strelec). Nikdo si nevšiml, že se o nekolik minut ztratil....

“....Tak co?” zeptal se Strelec nekoho za stromem.

“Všechno pripravené” odpovedel mu chlap ze samopalem a vešel ze stínu.

“Hovo...” zaksichtil se Strelec. “Znovu se stretávame?”

Hovo s odporem koukl na Strelce. Nemel ho rád, presto s nim musel delat.

“No co už....človek si práci nevyberá.”

“ Ne, nevyberá... jdeme!”

“Ty tady nebudeš rikat co mám udelat!” namíril Hovo na nej samopal a zlostive se na Strelse podíval.

“Ty me ale nezastrelíš” rekl Strelec.

“Nikdy nevíš.” Sklonil samopal Hovo a vykročil do tmy

Strelec chvíli zestal stát , ale pak šel.

21:30

ObrazekBorlis mel ve všechných kapsách tolik trávy, kolik se mu tam zmestilo. Borlise zvázel a strčil do skrine. Pak se kouknul na hodinky...”Ach jo...”usmál se, “zase jeden skvelý den...” ...a zezadu se ozval výbuch

21:35

Temný Apofis načtartoval své auto. Černé, bez značky, s neprustrelnými oknami...a prý policie je chudá... Nemohl uverit, že je an slobode...otevíra se mu tolik možností....ale musí udelat jeden úkol...100% nasadili na nej nejakeho špeha, tak nemuže jen tak nekam jet...musí doufat, že svý slib splní...ale Apofis se poučil, že verit nestačí...musí být lepší než oni....a prudce šlápl na plyn.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Albatross : Blood pressure plan

(Alircuptucrare, 8. 10. 2018 5:26)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-professional-pas-cher/

Your Guide To Blood Urgency Numbers

(AdootTrerpople, 28. 7. 2018 14:06)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-comparer-prix/

Hmmmm

(Hovo, 25. 6. 2008 21:07)

Další part už asi nebude co?

smrt :D

(Tomhawk, 20. 5. 2008 16:56)

krutý osud nás to potkal :D

Moničkoooo

(Masha, 17. 5. 2008 11:21)

už to začíná být místama nuda :-P začátek byl lepší

Napínavý:D

(Hovo, 15. 5. 2008 17:56)

Jen tak dál:)....ale o trochu rychlejc:D

Crusher

(Cassie, 15. 5. 2008 17:11)

no sak aby si aj mozog pouzil pricitani...nj...ale na konci sa to vsetko rozuzli neboooj :D

no toto

(Crusher, 15. 5. 2008 16:37)

jaj to jejaksi zamotané

aa:D

(lol ohlas, 6. 5. 2008 15:16)

tak to budem predsa ja :D:D:D

jááá chcuuu

(Lostinka, 5. 5. 2008 20:39)

dalšuuu čááásttt príbehuuuu :D:D

Re:lol

(Cassie, 5. 5. 2008 19:55)

neuhadol si :D niekto znamejsi na sg

:D :D :D jajha

(lol, 4. 5. 2008 15:27)

Ja viem kto bude strelec :D:D:D Tatarus :D:D:D

aaah

(Cassie, 1. 5. 2008 20:19)

vy mne chcete zabiiiiit....zhodou nahod sem byla v stredu vecer taky v lese s partou :D a zabloudila sem :D ale cez den ne v noci....kdyz si opravim znamky bude dalsi part :D ale nezoufejte, do 2012 kdy ma byt apokalypsa to bude :P

OHLAS:lol, no dobre :D

......

(Hovo, 30. 4. 2008 13:59)

kdy už bude další part??:D

OHLAS

(OHLAS, 28. 4. 2008 17:36)

OHLAS aj ja tam chhcem byt ja kupim od borlisa tu travu :D

extraordinernězaloženymravenec

(Borlis, 27. 4. 2008 22:02)

víkend končí už se nemohu dočkat - doufám že neumřu moc brzo

2Lostie

(Cassie, 25. 4. 2008 6:37)

tenhle vykend :D

kdy?

(Lostie, 24. 4. 2008 12:50)

kdy bude další čááááást???? :)

Re:

(Chalda, 19. 4. 2008 18:35)

nééé jen děvčata ...nejlépe hezká děvčata:D:D

RE: Chalda

(Lostie, 19. 4. 2008 14:04)

ty nerad kluky? :D:D


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »