Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak dlouho se udrží SGO a má budoucnost?

Ve světě webových her českého internetu bude letos několik novinek, které budou velmi konkurence-schopné.

Lahůdka ze světa Stargate- Stargate World MMORPG

Pravděpodobně v červnu výjde očekávané MMORPG Stargate Worlds, které má být konkurencí World of Warcraftu a splnit přání fanouškům Hvězdné brány.

Stargate Worlds je počítačová Multiplayer Massive Online Role-Playing Game (MMORPG) jehož příběh se odvíjí od Sci-fi seriálu Hvězdná Brána, konkrétně od doby mezi 8. a 9. řadou seriálu. V tomto rozlehlém světě si vyberete jednu ze soupeřicích stran jako je „dobrá“ strana Země a její spojenci nebo „ti zlí“ Vládci Soustavy. Na výběr budete mít z několika ras za každou stranu. Za Zemi jsou to Lidé, Asgardi, Svobodní Jaffové za Vládce Soustavy potom Goa'uldi, Loajální Jaffové nebo odpadlí lidé ze Země Co-Corp. Spolu s rasou budete také vybírat její typ. Voják, Komando, Archeolog, Vědec, Jaffa, Asgard, Goa'uld. Jakmile si vyberete svoji postavu a přizpůsobíte ji obrazu svému, budete vypuštěni na startovní svět podle zvolené strany/rasy, kde se seznámíte s příběhem a stanete se jeho součástí.

Obrazek Více informací o hře najdete zde.

 

 

 

 

 

 Další konkurencí bude nová verze warpfire, která má mít skvělou grafiku, nové lodě, nové sektory nové příšery. Warpfire je akční vesmírná střílečka, kde se staráte o svou vlastní vesmírnou loď. Nová verze má být v průběhu ledna nebo února. Hru najdete zde.

ObrazekCo myslíte, jak si povede SGO? Máte-li nápady, tak napište na diskuzní fórum v SGO. Pokud jste si jisti, že máte vážně dobrý a realizovatelný nápad a Masha to na foru jednoznačně odmítl bez rozumného důvodu, tak napište jinému adminovi o zvážení.